APARTMÁNY  U DOLU HARRACHOV

Popis místa:

Apartmány U Dolu jsou nedaleko centra Harrachova, jsou součástí  areálu ADOS. Leží v klidném místě, přímo u lesa, v blízkosti známých Mumlavských vodopádů.

 Apartmánový dům je vzdálen cca 500 metrů od centra Harrachova a od čtyřsedačkové lanovky na Čertovu horu. Zastávka skibusu je asi 70 metrů od domu.

Nabízíme k pronájmu 2 apartmánové byty ( cca 50 m2 ). V každém bytě je obývací pokoj s rozkládací sedačkou s kuchyňským koutem a jídelním stolem, předsíň s vestavěnými skříněmi, ložnice, koupelna, WC, TV satelit, lyžárna (kola). Každý apartmán má k dispozici jedno parkovací místo.

Ložnice je pro 3 osoby, rozkládací sedačka v obývacím pokoji pro 2 osoby, celkový počet 5 lůžek, možnost přistýlky, vybavení kuchyně – sporák, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar.

V areálu se nachází Sportrelax 007 je v něm k dispozici restaurace a bar, zde je možné objednat snídaně, obědy, večeře nebo výběr z menu.

Harrachov:

Dvě čtyřsedačkové lanovky vedoucí na Čertovu horu – jedna vede přímo z centra Harrachova kolem Mamutího můstku, druhá vede z Rýžoviště. V létě je zde možná přeprava jizdních kol.

V Harrachově je velké množství restaurací a barů, pivovar s možností pivních koupelí, sklárna, muzeum skla, hornické muzeum.

Sportovní vyžití zima: 

Běžecké a sjezdové lyžování, snowbording - lyžařské školy pro všechny věkové kategorie, půjčovny veškerého lyžařského a snowbordového vybavení. Skoky na lyžích. Je zde možné si zaplavat v krytých bazénech, zahrát si tenis. Přímo v areálu je Sportovní a relaxační centrum  - Sportrelax 007 ( squash, wallyball, fitness, aerobic, indoor golf, stolní tenis ). Velice vyhledávaný je Bowling - 4 bowlové dráhy, kulečníky, šipky, šprtec, bar.

Sportovní vyžití léto:

Velké množství cyklistických a turistických značených tratí  vedoucích po oblasti Krkonoš a Jizerských hor. Golfové hřiště, minigolf, tenisové kurty, přírodní koupaliště, lanové centrum.

GPS: Loc: 50°46'6.44"N, 15°26'31.863"E

Ubytovací zařízení - PENZION U DVOJICE, Olešná u Nového Města na Moravě. 


 

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.
Kompletní projekční práce v oblasti architektury a stavebnictví ateliér, architektonické studie.

Informace o ateliéru najdete zde.